Wynajem sprzętu budowlanego

Wysoka jakość wykonywanych przez firmę DomTom prac związanych z branżą ciepłowniczą to nie tylko bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz materiały budowlane najlepszej jakości. Bardzo ważne jest także zaplecze techniczne, czyli wszelkiego rodzaju urządzenia, maszyny oraz pojazdy wykorzystywane do realizacji powierzonych nam projektów. Dbając o wysokie standardy stale unowocześniamy swój park maszynowy oraz dbamy o sprawność maszyn już użytkowanych. Dzięki temu problem przestoju w pracach, związany z awariami przestarzałego sprzętu, nas nie dotyczy, a Państwo otrzymują pewność realizacji zleconych prac w ustalonym terminie. W skład naszego zaplecza maszynowego wchodzą między innymi:

  • Koparki wielozadaniowe;
  • Samochody transportowe i ciężarowe;
  • Agregaty prądotwórcze (bardzo wydajne);
  • Spawarki;
  • Zagęszczarki;
  • Ubijaki;

Wymieniony tutaj sprzęt budowlany jest do Państwa dyspozycji.
W oparciu o nasza flotę pojazdów ciężarowych oraz dostawczych prowadzimy także szeroko pojęte usługi transportowe.

W firmie DomTom wysoka jakość usług połączona jest z bardzo atrakcyjną ceną. 
Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak bogatą ofertę możemy przedstawić.

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest DOMTOM D. ANDRYSIAK, T. JAKUBOWSKI SPÓŁKA JAWNA. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Współpraca

Szukasz usług budowlanych?

Złóż zapytanie ofertowe, a my dostarczymy Ci spersonalizowaną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami!

Telefon

(+48) 42 680 20 22

E-mail

domtom@domtom.pl