O nas

Zakres naszych usług dotyczy wszelkich prac związanych z budową nowych sieci ciepłowniczych, jak i remontowaniem tych już istniejących.

Kim jesteśmy?

Znamy się na branży ciepłowniczej

DomTom Inżynieria Budowlana świadczy usługi w zakresie prac związanych z budową nowych sieci ciepłowniczych, jak i remontowaniem tych już istniejących.

W czasie realizacji powierzonych nam projektów budowy lub remontu sieci ciepłowniczej korzystamy z bogatego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dzięki temu dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości oraz gwarancję wieloletniej sprawności wykonanych sieci ciepłowniczych.

Dlaczego my?

Nasza misja

Do budowy wykorzystujemy materiały najlepszych światowych producentów, które spełniają bardzo restrykcyjne normy unijne i gwarantują wysoką wytrzymałość.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie sieci ciepłowniczych, a my zawsze staramy spełnić ich oczekiwania!

Dlaczego warto z nami podjąć współpracę:

Zaufali nam

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest DOMTOM D. ANDRYSIAK, T. JAKUBOWSKI SPÓŁKA JAWNA. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Współpraca

Szukasz usług budowlanych?

Złóż zapytanie ofertowe, a my dostarczymy Ci spersonalizowaną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami!

Telefon

(+48) 42 680 20 22

E-mail

domtom@domtom.pl